Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kamienna Góra willowa

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 980m2, zlokalizowana przy ul. Wysokiej, położona w drugiej linii zabudowy, w bardzo atrakcyjnej części Kamiennej Góry, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

315 000 zł5 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Alicja Skonieczna tel   uwaga! nowa, niższa cena! Szukasz działki w spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie. W swojej ofercie posiadamy działkę w miejscowości Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach, ul. Nadrzeczna

Krzaczyna,Kowary(Kamienna Góra + 11 km)

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z widokiem na góry - Krzaczyna k. Karpacza. Tylko w naszym biurze nie szukaj dalej. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż uroczą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł14 138 m² 76,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tereny przemysłowe przy drodze S3! Świetna lokalizacja - szeroki zakres działalności! Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości położona na Dolnym Śląsku. Teren ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działka budowlana, ul. Wałecka

Czaplinek(Kamienna Góra + 10 km)

180 000 zł1 410 m² 127,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż cztery odrębne działki, zlokalizowane w Czaplinku przy ulicy Wałeckiej: 1. Działka o powierzchni 1410 m2 w cenie 180 000 zł 2. Działka o powierzchni 1411 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Białogon,Kielce(Kamienna Góra + 25 km)

199 000 zł575 m² 346,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 575 m2 zlokalizowana na os. Biesak w Kielcach. Działka w kształcie litery L, płaska. Działka w drugiej linii względem drogi, do działki bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 969 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna - nowina gm. Elbląg cena: 350 000 zł powierzchnia: 0,9969 ha Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,9969 ha, położona w niezwykle malowniczej lokalizacji,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij